Aktuality

◊ Úprava otvírací doby

◊ Možnost zkoušky zraku na autorefraktometru a pomocí zkušebních brýlí. Podrobnosti na hlavní stránce.

Akce a benefity

◊ MUTIFOKÁLY 20% SLEVA Multifokál


Rodinné pasy
Senior pasy


Sodexo Accor Services Le Chèque Déjeuner

Benefit Plus

ÚVOD

O NÁS

NABÍZÍME

KONTAKTY

Odborné informace pro Vás

Brýlové čočky - materiály
Antireflexní úpravy
Samozabarvovací brýlové čočky
Multifokální a bifokální čočky
Kancelářské brýle
Modré světlo - ochrana
Brýlové čočky pro řidiče
Polarizační brýlové čočky
Individuální brýlové čočky

Typy obrub

Rizika očních operací

Péče o brýle

Záruky na brýle


Štítky

Brýlová obruba Tenčené čočky Antireflex Progresivní čočky Multifokální skla Multifokální brýle Vrtané brýle Sluneční brýle Slevy Superhydrofobní úprava Senior Pas Rodinné Pasy Poloobruby Polarizace Polarizační brýle Flexi pass Vital pass Dárkový pass Ticket Medica Ticket Multi Ticket dárkový e-Ticket Sodexo Edenred Benefit Plus Poloobruba Vrtané brýle Brýle Campus Square Brno Žabovřesky Nový Lískovec Komín Veveří Bystrc Kohoutovice Starý Lískovec Bohunice Kamechy Žebětín Jundrov Ostopovice Popůvky Troubsko Královo Pole Oční optika Optik Oční operace Vyšetření zraku Samozabarvovací skla Transitions SunSensor DriveWear NXT Transitions Vantage Vysokoindexové Dilem Výměnné stranice Optik domů Optik do domu Akce Dárková poukázka Blue Control Únava očí Modré světlo

Oční optika v Brně


Žabovřesky "U kapličky"

Firma Nippert - Oční optika poskytuje svým klientům služby už od roku 1993, kdy byla otevřena provozovna oční optiky v Žabovřeskách "U kapličky".

Nový Lískovec

O desel let později byla otevřena druhá provozovna v obchodním centru Albert v Novém Lískovci, která nabízí své služby nejen významnému sídlišti na Kamenném vrchu (ulicím Oblá, Koniklecová, Svážná, Kamínky, Úpatní, Čtvrtě, Úpatní či Raisova). V blízkosti se ale také nachází nově otevřený kampus a Fakultní nemocnice  Bohunice, a tak k nám cestu nacházejí také studenti a zaměstnanci těchto institucí.

Firemní filozofie

Společnost je ryze rodinným podnikem a tomu odpovídá také přístup k zákazníkovi. Marketing firmy není zaměřen na pořádání bombastických slev, které v důsledku klienta většinou stojí více prostředků, než bez slevy. Zaměřujeme se na hledání optimálního řešení pro každého jednotlivého zákazníka. Ceny jsou nastaveny tak, aby si naši klienti mohli dopřát i ty nejnovější technologie, aniž by tím ohrozili osobní rozpočet.

Akce

I přes velmi příznivou cenovou politiku jsou pravidelně pořádány slevové akce, které ještě více ušetří Vaši peněženku.

Servis

Samozřejmostí je bezplatné poradenství a záruční i pozáruční servis.

Web

Na našem webu www.moje-optika.cz najdete informace nejen o firmě Nippert - Oční optika a o našich akcích, ale také množství odborných článků, které by vám měly usnadnit orientaci v tak širokém oboru, jakým oční optika je.

 

 

 

 

 

Mapa stránek | Programmed by Jakub Nippert, Dis | Poslední aktualizace: 21.10.2021

Provozovatel:
Nippert - Oční optika v.o.s.
Sídlo: Oblá 421/22, 63400 Brno

IČO: 07658851, DIČ: CZ07658851

Společnost Nippert - Oční optika v.o.s. je zapsaná v OR vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl A, vložka 26628.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.